Kasko ve Sigorta

Kasko ve Sigorta

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi   online servislerini kullanarak trafik ve kasko poliçenizi   sorgulayabilir, yürürlükteki poliçenizin son bilgilerine   ulaşabilirsiniz.
Trafik Poliçe Sorgulama
Aracınıza ait trafik poliçe bilgilerinizi “Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Trafik Poliçenizi Sorgulayın
Taşımacılık ve Koltuk (ZYT) Poliçe Sorgulama
Aracınıza ait kasko poliçe bilgilerinizi “Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin  detaylarına erişebilirsiniz.

Taşımacılık ve koltuk (ZYT) Poliçenizi Sorgulayın​

​Kasko Po​li​ç​e Sorgulama
Aracınıza ait taşımacılık ve koltuk poliçe bilgilerinizi “Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Kasko Poliçenizi Sorgulayın

Tıbbi Kötü Uygulama Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Poliçe Sorgulama
Tıbbi Kötü Uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası (ZMSS) poliçelerinin sorgulanabildiği ekrandır.Poliçe anahtar bilgileri ve Hekim bilgileri ile mevcut poliçe ve varsa önceki poliçe bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tıbbi Kötü Uygulama Poliçenizi Sorgulayın​
Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz poliçerinin sorgulanabildiği ekrandır. Poliçe anahtar bilgileri, Sigortalı kimlik bilgileri ve plaka bilgisiyle sorgulama yapılarak poliçe ve sigortalı bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçenizi Sorgulayın

 
Sonuçlara Dayalı

 
Ekonomik ve Çevre Dostu

 
Kanıtlanmış Teknoloji

 
Müşteri Memnuniyeti